W ostatnich latach da się zaobserwować coraz większy popyt na naturalne kosmetyki do pielęgnacji – trend ten stale wzrasta. Wobec tego wcale nie dziwi fakt, że wciąż powstają nowe ekologiczne marki, które nasycają rynek produktami organicznymi wpisującymi się w eko-modę.

Ziołowy olejek na porost włosów marki Khadi to jedna z takich propozycji.

Skład witalizującego olejku stymulującego wzrost włosów Khadi to kompleksowe połączenie dobrze znanych w kosmetyce olejów roślinnych:

– oleju z sezamu indyjskiego tzw. kunżutu (Sesamum indicum),
– oleju kokosowego (Cocos nucifera),
– oleju z marchwi zwyczajnej (Daucus carota),
– oleju rycynowego pozyskiwanego z rącznika pospolitego (Ricinus communis).

Oprócz tych podstawowych składników w witalizującym olejku Khadi znajdziemy również:
– wyciąg z arbuza kolokwinta,
– wyciąg z rozmarynu lekarskiego,
– wyciąg z modligroszka różańcowego,
– wyciąg z katarantusu różowego,
– ekstrakty z innych roślin (Eclipta Alba, Bacopa Monnieri, Sida cordifolia, Butea monosperma).

Oprócz składników pochodzenia roślinnego nie znajdziemy w olejku stymulującym wzrost włosów Khadi żadnych sztucznych dodatków.

Khadi to producent naturalnych, w pełni ziołowych kosmetyków i taki właśnie jest witalizujący olejek stymulujący wzrost włosów. Witalizujący olejek Khadi kompleksowo rozwiązuje problemy z włosami – zapobiega wypadaniu odżywiając cebulki włosów, nawilża skórę głowy, zwiększa objętość poprzez zagęszczenie i pogrubienie włosów, a także odżywia włosy nadając im sprężystości, delikatności i blasku.

Olejek witalizujący do włosów Khadi to odpowiedź na różnorodne problemy z włosami każdego typu m.in. wypadanie włosów, rozdwajanie się końcówek, przedwczesne siwienie, problem łupieżu lub choroby skóry głowy. Naturalne właściwości olejków i ekstraktów roślinnych to wszechstronna pomoc w walce o zdrowe, nawilżone i odżywione włosy.

Regularne stosowanie olejku witalizującego Khadi – najlepiej wmasowując 1 łyżeczkę olejku we włosy i skórę głowy na dwie godziny przed myciem włosów, przynajmniej trzy razy w tygodniu – może przynieść zadowalające efekty. Producent zaleca nawet, aby olejek pozostawiać na głowie nawet na całą noc, a przy jego nakładaniu wykonać masaż – te zabiegi mają zwiększyć efektywność kuracji witalizującym olejkiem Khadi.