SweetAlmondOil

Nie ma lepszego olejku na typowe problemy skórne typu rozstępy, cellulit, zmarszczki, przebarwienia. Tylko olej migdałowy może przywrócić jej młodzieńczą jędrność, zwłaszcza gdy jest to olej Nanoil – tłoczony na zimno, nierafinowany i 100% organiczny. Odkryj wszystkie jego właściwości i zaskocz samą siebie!

Oleje migdałowe mogą być dwa – ze słodkich lub gorzkich migdałów. W kosmetyce wykorzystuje się ten tłoczony ze słodkich migdałów, ponieważ jest pozbawiony toksycznego związku chemicznego.

Kosmetyczny olej migdałowy – zastosowanie

Początkowo olejek migdałowy najczęściej stosowany był w aromaterapii. Jego słodka i nieco dusząca woń ma właściwości uspokajające.

Z czasem odkryliśmy jednak jak doskonałe właściwości pielęgnacyjne ma ten niepozorny olej, jeśli tylko zastosujemy go jako zamiennik standardowych kosmetyków. A można stosować go nawet w ciąży i na delikatną skórę niemowląt, co oznacza, że jest naprawdę delikatny.

Sprawdzi się na twarzy, zwłaszcza na cerze dojrzałej, suchej i wrażliwej. Warto wykorzystać go do masażu całego ciała, ze szczególnym uwzględnieniem miejsc, które z upływem czasu straciły elastyczność i są narażone na cellulit. Oczywiście olej migdałowy Nanoil to także świetny olej do demakijażu, a także olejkowe serum do cery przesuszonej lub problematycznej – radzi sobie m.in. z AZS.

Olej migdałowy Nanoil. Najlepszy!

Rzecz jasna, żeby wyciągnąć 150% właściwości oleju migdałowego i z powodzeniem zastosować go na te wszystkie sposoby, trzeba wybrać odpowiedni olej. Jakość ma tutaj ogromne znaczenie. A jaki olej migdałowy jest najlepszy i po który warto sięgnąć?

Perła wśród olejów naturalnych, kosmetycznych to olej migdałowy Nanoil – tłoczony na zimno i nierafinowany, dzięki czemu nasycony cennymi składnikami odżywiającymi, zapewniającymi nawilżenie, regenerację i odmłodzenie. Ogromną zaletą oleju migdałowego Nanoil jest jego naturalność: w składzie znajduje się 100% oleju ze słodkich migdałów certyfikowanego znakiem jakości Ecocert.

Jak działa olej migdałowy?

To emolient, który dba o prawidłowe nawilżenie skóry i wygładza ją, ale słynie nie tylko z tego. Oto, jak działa w pielęgnacji.

  1. Dba o odpowiedni poziom nawilżenia skóry i odżywia ją.
  2. Ochrania przed słońcem oraz toksynami, które są wokół nas.
  3. Świetnie natłuszcza, wygładza i zmiękcza skórę, pielęgnując ją.
  4. Ma silne właściwości ujędrniające: zmniejsza rozstępy i cellulit.
  5. Przynosi ukojenie podrażnionej skórze, także skórze głowy.
  6. Odżywia, wzmacnia, regeneruje i upiększa włosy.

Wejdź na stronę www.nanoil.pl/olej-migdalowy i dowiedz się więcej!