L’oreal Paris wychodzi naprzeciw oczekiwaniom kobiet, których problemem są mocno przesuszone i niesforne włosy. Elseve Magiczna Moc Olejków to seria produktów, które mają kompleksowo regenerować, nawilżać i odżywiać włosy oraz skórę głowy. Podstawowym produktem do pielęgnacji jest szampon odżywczy.

Na czym opiera się działanie szamponu Magiczna Moc Olejków?

Producent zapewnia, że sekretem prawidłowej pielęgnacji i odżywienia włosów jest kompleks sześciu olejków kwiatowych opatentowanych w laboratoriach marki L’oreal – rumiankowego, lnianego, ze słonecznika, z kwiatu lotosu, z gardenii tahitańskiej oraz z róży. Szampon odżywczy Magiczna Moc Olejków łączy w sobie właściwości wszystkich roślinnych ekstraktów, które mają działać w sześciu kierunkach.

1. Intensywne odżywienie komórek włosa, dzięki olejkowi rumiankowemu.
2. Dogłębne nawilżenie włosów, dzięki olejkowi lnianemu.
3. Przywrócenie zdrowego blasku pasm, dzięki olejkowi słonecznikowemu.
4. Odżywienie i ochrona włókien, dzięki olejkowi z kwiatu lotosu.
5. Wyeliminowanie problemu przesuszania, dzięki olejkowi z gardenii.
6. Uelastycznienie i wygładzenie włosów, dzięki olejkowi różanemu.

Jakie efekty daje mycie włosów szamponem odżywczym Elseve?

Szampon odżywczy Elseve Magiczna Moc Olejków o oleistej konsystencji w kolorze bursztynu ma działać kompleksowo na wszystkie problemy włosów zniszczonych. Wydajna formuła zapewnia działanie już przy pierwszej aplikacji niewielkiej ilości produktu i zapewnia, że włosy zyskują nową odsłonę – są wyraźnie gładsze, bardziej jedwabiste, pełne blasku i nieobciążone.

Kompozycja sześciu kwiatowych olejów w produktach z serii Magiczna Moc Olejków od L’oreal Paris działa wielowymiarowo. Oprócz zdrowia i witalności zapewnia także lepszą pracę z włosami, które po kuracji szamponem odżywczym z tej serii układają się lepiej, nie sprawiają problemów przy rozczesywaniu i są widocznie piękniejsze.

Dla najlepszych efektów warto zastosować 3-stopniowy rytuał dla odżywienia bardzo suchych włosów – użyć szamponu odżywczego Elseve Magiczna Moc Olejków, a następnie nałożyć na włosy odżywkę oraz dopasowany eliksir z serii.

Tags: , , ,