Sekretem pięknych, odżywionych włosów jest prawidłowa pielęgnacja. Eliksir, dzięki lekkiej formule nieobciążającej włosów i dopracowanym właściwościom, jest jedną z lepszych metod przywracania włosom zdrowia. Elseve L’oreal Paris przyznaje, że inspiracją do stworzenia eliksirów Magiczna Moc Olejków były tradycje z całego świata.

Tak powstały trzy produkty dogłębnie odżywiające Elseve.

Elseve L’oreal Paris oferuje trzy rodzaje eliksirów, z których każdy dopasowany jest do innych potrzeb włosów trudnych do ujarzmienia. Formuła każdego z nich opiera się na kompleksie sześciu olejów kwiatowych, które wchodzą w skład produktów z serii Magiczna Moc Olejków.

Olejek rumiankowy, który przywraca blask i nawilża
Olejek lniany, który intensywnie nawadnia od wewnątrz
Olejek słonecznikowy, który dogłębnie odżywia
Olejek z kwiatu lotosu, który nadaje delikatności i ochrania
Olejek z gardenii tahitańskiej, który zapobieganie suchości
Olejek różany, który wygładza i dodaje elastyczności

Eliksir upiększający Elseve Magiczna Moc Olejków

Upiększająca formuła eliksiru Elseve to pielęgnacja przeznaczona głównie do włosów farbowanych. Eliksir nie tylko odżywia włosy, ale również uszlachetnia kolor zapobiegając jego wypłukiwaniu. Produkt o lekkiej i nietłustej konsystencji chroni włosy po koloryzacji przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych (np. promieniowaniem słonecznym). Doskonale odżywia, ochrania i dyscyplinuje włosy dodając im blasku i podkreślając wyrazistość koloru.

Eliksir odżywczy Elseve Magiczna Moc Olejków

Odżywcza formuła eliksiru z serii Magiczna Moc Olejków to produkt pielęgnacyjny dla włosów normalnych, ze skłonnością do przesuszania. Bogata formuła olejów roślinnych i składników odżywczych wygładza włosy i ochrania je przed szkodliwym działaniem czynników, na które jesteśmy narażeni każdego dnia. Dodaje blasku i delikatności nawet bardzo niesfornym włosom.

Eliksir odbudowujący Elseve Magiczna Moc Olejków

Odbudowująca kuracja od Elseve Magiczna Moc Olejków to formuła stworzona specjalnie z myślą o wyjątkowo suchych i zniszczonych włosach. Łatwy w aplikacji eliksir to produkt, który wchłania się błyskawicznie odżywiając włosy natychmiastowo i odbudowując włókna od nasady aż po końce. Dogłębnie regeneruje, odżywia i dodaje włosom zdrowego wyglądu.