Montibello Smart Touch to odżywka do włosów dla profesjonalistów, która daje natychmiastowy efekt odżywionych włosów. Rewolucja w pielęgnacji włosów od Montibello to Inteligentny Dotyk, który łączy w sobie aż 12 właściwości – dla każdego rodzaju włosów, które wymagają kompleksowej pielęgnacji!

Jak działa Montibello Smart Touch 12in1?

Zaskakujące efekty pielęgnacji odżywką Smart Touch to zasługa barcelońskich naukowców, którzy opracowali formułę silnie odbudowującą i nawilżającą uszkodzone włókna włosów. Właściwości odżywki Montibello zależą od jej składu, w którym znajdziemy: wiązania peptydowe (mają właściwości anti-age), proteiny pochodzenia roślinnego (wyłącznie ekstrakty silnie nawilżające), kombinację związków pochodzenia roślinnego o właściwościach dobroczynnych dla różnych poziomów włosów oraz filtry UVA i UVB.

Jakie korzyści daje Montibello Smart Touch 12w1 naszym włosom?

1. Natychmiastowe odżywienie.
2. Dogłębne nawilżenie.
3. Odbudowa uszkodzonej struktury.
4. Ochrona przed promieniowaniem UV.
5. Ochrona termiczna.
6. Zwiększenie objętości.
7. Wyeliminowanie problemu puszenia się.
8. Zapobieganie łamliwości.
9. Naprawa rozdwojonych końcówek.
10. Uwydatnienie naturalnego blasku.
11. Zapewnienie aksamitności w dotyku.
12. Odmłodzenie struktury.

Kilka informacji o odżywce Smart Touch

Odżywka Montibello 12in1 to spray o pojemności 50 ml lub 150 ml, który z łatwością rozpyla się na umytych i wilgotnych włosach bez konieczności późniejszego spłukiwania. Kremowa mgiełka o przyjemnym zapachu jest wyjątkowo wydajna, a jej skoncentrowana formuła pozwala na aplikację niewielkiej ilości dla uzyskania zaskakujących efektów. Ilość użytej odżywki Montibello Inteligentny Dotyk powinna być dostosowana do długości i objętości włosów – średnio jest to od 4 do 8 jednorazowych aplikacji.

Montibello Smart Touch to innowacyjna, inteligentna i dopracowana w każdym calu formuła stworzona precyzyjnie z myślą o włosach. Formuła 12w1 zachęca do przetestowania Montibello Smart Touch, a cena tej odżywki nie jest wygórowana, jeśli brać pod uwagę, co oferuje.