WŁAŚCIWOŚCI

Olejek Dove Pure Care Dry Oil polecany jest wszystkim tym, którzy chcieliby, aby ich włosy stały się i piękne, i zdrowe. Produkt ma działanie wygładzające i nabłyszczające. Co więcej, zapewnia pasemkom niezbędne do prawidłowego funkcjonowania minerały i witaminy. Chroni włosy przed szkodliwymi czynnikami pochodzącymi ze środowiska zewnętrznego, promieniowaniem słonecznym oraz uszkodzeniami mechanicznymi i chemicznymi. Olejek Dove Pure Care Dry Oil nawilża i zmiękcza włosy oraz sprawia, że wyglądają o wiele ładniej.

STOSOWANIE

Olejek do włosów Dove Pure Care Dry Oil stosuje się bardzo łatwo.

Wystarczy, że na dłonie nałożysz cztery pompki kosmetyku, a następnie go rozgrzejesz tak, aby stał się bardziej płynny.

Następnie włosy wysusz i wymodeluj według własnego uznania. Równie dobrze olejek do włosów Dove Pure Care Dry Oil możesz aplikować przed myciem, po myciu w celu wygładzenia i nabłyszczenia lub jako dodatek do innych produktów pielęgnacyjnych.

SKŁADNIKI 

Olejek do włosów Dove Pure Care Dry Oil zawiera kilka naturalnych składników i silikonów. Olejek makadamia, olejek kokosowy i olejek słonecznikowy dostarczają włosom wielu witamin i minerałów. W kosmetyku znajdziesz również ciekłą parafinę, substancje zapachowe i koloryzujące.

FORMUŁA, ZAPACH I KOLOR 

Olejek Dove Pure Care Dry Oil ma lekką formułę, dzięki czemu nie obciąża i nie skleja włosów. Ma jasnożółty kolor i lekki zapach, który zaraz po nałożeniu ulatnia się.

ZA:

PRZECIW:

  • zawiera wiele naturalnych olejków roślinnych
  • chroni włosy przed promieniami UV i gorącą temperaturą
  • możesz stosować go przed i po myciu głowy
  • nie obciąża i nie skleja włosów
  • dostarcza pasemkom witamin i minerałów
  • jest bardzo popularny
  • zawiera ciekłą parafinę